střihy zdarma

Střihy zdarma

Pinterest: naleznete zde spoustu střihů zdarma, nápady na bytové dekorace, doplňky a hračky.

Pinterest je webová stránka, která funguje jako online kniha na vlepování výstřižků. Umožňuje svým uživatelům zdarma vytvářet a sdílet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Nástěnky můžou obsahovat různé média jako videa, fotografie, obrázky, texty. Tyto stránky usilují o to, aby spojily uživatelé z celého světa na základě jejích zájmů. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje žádná placená verze.

Založte si účet na http://www.pinterest.com. Pokud nechcete těsné propojení s jinými sociálními sítěmi (Facebook), zvolte registraci pomocí emailu (doporučuji).

Seznamte se s prostředím a zvolte pět témat, které Vás nejvíc zajímají. V nabídce používaných jazyků najdete i češtinu.

Do vyhledávače zadejte slova sewing, patterns free, střihy a návody, DIY je anglická zkratka pro Do it yourself“, což znamená „udělej si sám“ nebo „vyrob si“.

Střihy zdarma z pinterestu na naší nástěnce

Moderní střihové vzory: stránky jsou v angličtině a najdete zde stovku střihových vzorů ve velikostech (S, M, L, XL), které jsou k dispozici ke stažení a vytištění ve formátu PDF.

http://m-sewing.com/

Hand made kultur: stránky v němčině, střihy zdarma ke stažení a vytištění ve formátu PDF, které vyšly v místním časopise. Střihy jsou ve velikostech (36-38 nebo S-XL)

https://www.handmadekultur.de/schnittmuster

My Handmade Space: stránky v angličtině, střihy zdarma ke stažení a vytištění ve formátu PDF. Střihy jsou ve velikostech  XS – XL. Naleznete zde střihy na muže, děti i střihy pro větší velikosti.

http://www.sewyourtv.com/free-patterns/

Sew different: stránky v angličtině, strihy zdarma jsou pouze v jedné uni velikosti. V kategoriích: šaty, sukně a topy

https://www.sewdifferent.co.uk/free-sewing-patterns-new/

 

Similar Posts

X